Avea İnternet Paketi Değişikliği!

Ozan Ö. |

Eşimin kullandığı hatta cihaz kampanyası nedeniyle tanımlı olan internet paketi ocak 22'de bitmiş ve 3 şubatta başka bir internet paketine geçmişiz.Arada geçen süre zarfında 60 mb veri indirme işlemi gerçekleşmiş ve hazır olun bu 60 mb veriye karışılık gelen ücret vergiler hariç tam tamına 80, 55 Türk lirası.

Avea'nın tanışma adı altında verdiği 100 mb'lık paket 4, 5 tl, 500 mb 7, 5 tl ve 1 gb paket 9, 5 tl.Bu nasıl bir tarife anlayışıdır ben kavrayamadım.Müşteri hizmetlerini aradık ve bu ücretin neyden kaynaklandığını sorduk.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  10:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ozan Ö.
  03 Mart
  18:41

  Sayın yetkili,

  Eşimin telefon numarasını veya elinizde done olabilecek herhangi birşey olmadan, nasıl ve neye göre inceleme başlattığınızı inanın merak etmekteyim.

  Teşekkürler.

 • 03 Mart
  13:53

  Sayın Yetkili ,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş