22 Eylül 2015

Avea İnternet Paketi...

Avea'nın eşsiz tarifesini 1 yıl kullanmaktayım paket aşım hiç olmadı hatta fazla bile geliyordu internet paketimin arttığını bilirim ta ki birkaç gün önce telefonuma bu mesaj gelene kadar "Eşsiz Tarife taahhüdünüz bu fatura dönemi sona erecektir. 12 fatura dönemi faturalı da kalma sözünüzü yenileyerek, tarifeden 5 TL indirimle 29,50 TL'ye faydalanmak için 5 gün içinde evet yazıp 2609' a gönderebilirsiniz.

Taahhütsüz fiyat 34,50 TL olacaktır. " bu mesajı evet deyip onayladıktan sonra ınternet paketim 10 gün içinde 2 GB dan sıfıra düştü. Bu nasıl olabiliyor insanları kandırıyorsunuz sömürüyorsunuz. Bu operatörden hemen ayrılacağım.

Fatma 79 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 24.09.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Fatma 22 Eylül 2015

    Umarım ilgilenirsiniz 2 GB interneti 10 günde sömürdünüz. 27,5 TL sözde 36 TL nasıl olabiliyor kardeşim çok sorunlu bir operatörsünüz fatura ödemek için bile 40 tane Avea geziyorum sürekli sistemde sorun var deniliniyor. Nakit ödeme alınmıyor illa kartla ödeme yapmak zorunda kalıyorum hakkımı asla helal etmiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön