Avea İnternet Kullanmadığım Halde 133 TL Fatura Geldi!

Hakan G. |

Yakın zamanda bankalara açmış olduğum haksız kazanç dosya masrafı davasını kazandım, şimdi sıra Avea' da. Kaç yıllık Avea faturalı hat kullanıcısıyım ve ilk defa güzel bir telefon alıp wi- fi'den internete bağlandım. 133 lira fatura geldi meğerse cep internet ayarlarım açıkmışta oradan kullanıyormuşum.

Ya kardeşim kaç yıl önce alınmış hat o zaman cepten internet mi vardı . Ayarları açtınız ya da ben bunu nereden bilecektim. Hem ben akıllı telefon varken cepten internete bağlanmaya çalıştım olmadı . Wi-fi bağlantısı ile aktif oluyormuş. Bu ne perhiz bu ne lahana. Müşteri hizmetleri hattı iptal etmiyor . Yayladayım diyorum, gidip bayiye form dolduracaksın diyor, koca Aveya'ya bak sen iptal etme servisi yok.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ekim
  08:21

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Temmuz
  11:41

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş