Avea İnternet Kullanımına Aynı Dakika İçinde Fahiş Fiyat Yansıttı!

Ersin A. |

Ben 7-8 senedir Avea kullanıcısıyım. Aktif bir internet kullanıcısıyım. 1 gb internet paketim var. Bittiği zaman paketim olmadan internet kullanıyorum bazen. 20-50 kuruş arası bir kesinti oluyor maillere bakıp çıkmam. Yaklaşık 10 gün önce bir anda 18 TL'lik ardından (aynı dakika içerisinde )3.5 tl'lik bir kesinti toplam 3.4 mb veri için 21.5 tl kesinti olmuş. Kendi imkanlarım ile hesapladım toplamda max 17 krş kesilmesi gerek.

Müşteri hizmetlerini aradım yarım saat konuştum. En son şikayetimi aldı 48 saat içerisinde dönüş yapılacağını söyledi bir haftada dönmediler. Sonrasında aradım böyle bir şikayet alınmamış. Söz konusu ücretin geri ödenmesini istiyorum acilen.Screenler alttadır.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ocak
  10:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Aralık
  11:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş