Avea İnternet Kullanımı Hakkında Yanlış Ücretlendirme Yaptı

İsmail Ç. |

Avea'dan internette içeren bir pakete aldım. Avea bayisindeki çalışanın yazarak verdiği ve müşteri temsilcisinin söylediklerini aynen uygulayarak paket üyeliğimi başlattım. Üyelik onay mesajım gelene kadar, telefonumun mobil veri bağlantısını kapalı tuttum. Buna rağmen Avea aralık ayı faturamda internet kullanımımı paketimden düşmek yerine ekstra ücretlendirmiş ve 34 TL gibi bir rakam ödememi istiyor. Vergisiyle beraber 28 TL 'lik faturam 75 TL gibi bir rakama yükselmiş.
5052**.

Etiketler :

Paket-Tarife Başvuru İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Şubat
  09:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.02.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Şubat
  12:42

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş