Avea İnternet Kullanım Ücreti Çok Yüksek!

Abidin Y. |

İki ay üst üste mobil interneti kapalı olan ve hiç kullanmadığım faturalı telefon hattıma yüksek meblağlarda internet kullanım ücreti yansıdı. İlk ay faturayı ödeyip hattımı başka bir operatöre taşıdığım ve müşteri hizmetlerini arayarak durumu bildirdiğim, internetin kapatılmasını istediğim halde hat taşınana kadar geçen 8 günlük sürede yine hiçbir şekilde kullanmadığım internet için 99 tl'lik internet kullanım ücreti faturama eklendi. Bu ücreti kesinlikle kabul etmiyorum.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abidin Y.
  26 Şubat
  13:12

  detaylı fatura göndereceğiz dediler göndermediler. Tahsilatı anında yaptılar. başşkada bir eylem ve arama yok.

 • 26 Şubat
  08:54

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Abidin Y.
  19 Şubat
  20:56

  Fatura bedeli hesabımdan tahsil edildi. Henüz cevap yok.

 • Abidin Y.
  16 Şubat
  12:08

  Sonuç ne oldu. Faturanın son ödeme günü geldi çattı.

 • Abidin Y.
  16 Şubat
  12:07

  Şikayet konusu henüz çözümlenmedi. Detaylı fatura göndereceğiz denildi gönderilmedi. Kesinlikle kullanmadığım bir hizmet için düzenlene faturanın son ödeme günü yarın. Cevap bekliyorum.

 • 11 Şubat
  16:17

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş