14 Mayıs 2013

Avea İnternet Kullanım Ücreti!

Ben gsm hattımı Avea'ya geçirdim. ben internet paketi içinde zannediyordum. daha doğrusu bayi bana bu konuda herhangi bir bilgi vermedi. ben de hattım açılınca başladım interneti kullanmaya çok kısa bir süre sonra mesaj geldi üst sınıra ulaştınız diye. meğer mesaj atacakmışım. mesaj atınca 10 tl olan internet mesaj yollamadım diye 99 tl olmuş.

Hiçbir şekilde ilgilenmediler sadece kendilerinin haklı olduğunu belirttiler. bana bayi bu konuda en ufak bir uyarı da dahi bulunmamıştır.1gb'tı 10 tl olan bir şeyin daha azına 99 tl nasıl aldılar merak ediyorum. telefon numaram 50576**** fakat iletişim için 50564***** numaralı hattı kullanıyorum.

Yavuz 29 Okunma

Cevaplar

 • Yavuz13 Haziran 2013

  avea gerçekleri söylemiyor bana para iadesi yapılacak dediler ondan sonra daha da aramadılar. Lütfen tekrar deneyiniz.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Yavuz21 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. avea zaten hep böyle cevap veriyor fakat sadece kendi bildiklerini okuyorlar. fakat sorunları halletmiyorlar.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön