Avea İnternet Kotasını Aştığımı İddia Ediyor!

Müslüm F. |

2 aydır, kotayı kat'iyen aşmamama ve azar azar kullanmama ve bilgisayar üzerinde baktığım kullandığım kotaya bakmama rağmen hiç uyarılmadan kotayı aştığım söyleniyor ve internetim kesiliyor. Daha fatura kesim tarihine 16 gün varken mağdur ediyorsunuz beni haksız yere. Bu konuda yapılan bu teknik hata düzeltilmemeye devam ederse yargı yoluna başvuracağım ve BTK'ya başvuruda bulunacağım. Gereğinin yapılmasını rica ederim Avea'dan.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Kota Aşımı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Müslüm F.
  23 Aralık
  12:22

  görüşmeye geçildi fakat, hesap kesim doneminden sonra (26 kasım oluyor bu tarih) tekrar arayalım dendi, bugün 23 aralık ve arayan soran yok. hoş, zaten arasalar da dinlemiyorlar hiçbirşeyi. faraza konuşuyorlar

 • 22 Aralık
  16:49

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Müslüm F.
  16 Kasım
  17:48

  kesinlikle sorunum çözülmedi. sanırım aveanın yetkilileri hiç okumuyor. ayın 26sını bekleyin, internet paketiniz zaten sıfırlanacak dendi. dalga geçer gibi...

 • 13 Kasım
  12:47

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş