Avea İnternet Kotası Konusunda Yanılttı.

Elmas O. |

Anneme akıllı telefon aldık ve bu telefonla kullanması için Avea internet satın aldık. 2 GB Kullanım sonrası hızın biraz yavaşlayacağını söylediler. Yalnız ayın 10'u olan gün tekrar yenileneceğini söylediler.

Ama öyle olmadı. Söz verdikleri gibi 2 GB hız kesinlikle yok ve annem Facebook dahi açamıyor ve what's app mesajlarım 10 dk gecikmeli gidiyor! Aralık ayına kadar sözleşme yaptık ama buna daha para ödemek istemiyoruz.

Etiketler :

İnternet/3G Hız İnternet/3G Kota Aşımı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elmas O.
  14 Ekim
  17:19

  Aranmadık yanlış yönlendiriyorlar

 • 26 Temmuz
  15:10

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.07.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Temmuz
  12:14

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş