Avea İnternet Kota Düşümünde Haksızlık Yapılıyor!

Onur A. |

4GB internet kotamı takip etmek için bazı android uygulamaları kullanmaktayım fakat
her seferinde Avea ile uygulamaların kota analizinde 700 MB / 800 MB bir fark oluşmakta Avea nasıl bir hesap sistemi kullanmakta ki; 3.5 GB internetim var iken 2.3 GB'lık download işleminden yaklaşık 3-4 saat kadar sonra kalan internet bakiyeniz 819 MB son 12 saat hariçtir mesajı geliyor (son 12
saat hariç ise mesaj neden gönderdin) sonrasında da internete giremiyorum. Kalan internet sorgulatmasın da geçerli 0 MB internet kullanım hakkınız kalmıştır diyebiliyor.. Sonrasında hemen extra internet paketi reklamları..!Ayrıca bu “son 12 saat hariç” ibaresi başlı başına sıkıntı bir gün 24 saat zaten!

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  14:45

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.07.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Temmuz
  12:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş