05 Haziran 2015

Avea İnternet İçin Haksız Ücretlendirme.

Paketlerimin bittiğinin ertesi günü bir anlık unutarak mobil internetimi açtığım gibi 16 TL kadar bir ücret birden sonrasında 1 TL daha ayrıca kesildi.

Bu durum interneti açtığım gibi 1 saniyede hemen kapattığım bu arada oldu.

Avea bu kadar kısa sürede yüksek bir internet kullanımı için hiç de hızlı değil! Kaldı ki olayın geçtiği yerde internet çok kötü çekiyor, bir sayfayı bile zor açıyor.

Avea'yı fiyat-performans olarak tercih ediyoruz ama bizi mağdur ediyor. Zaten fazla ödeyeceksem neden Avea'yı seçeyim ki! Her yerde çok daha iyi çeken rakiplerini seçerim!

Ücretin iadesini istiyorum!

Fatih 102 Okunma

Cevaplar

  • Fatih08 Haziran 2015

    Standart yapılan bir açıklama oldu! Fiyatı için Avea'yı tercih edenlere buradan belirteyim: Oradan burada sürekli bir şeyler kırpmaya yönelik bir sistemleri var! Bu yüzden daha iyi çekim gücü olan bir rakibinde iyi bir kampanya yakalayıp geçmekte fayda var.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Haziran 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 06.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön