Avea İnternet Hizmetinde Sınıfta Kaldı!

Rıdvan Ç. |

Avea jet sahibiyim. İnternetin en yavaşı ve en kötüsü sizde. 3G namına kalıntı ya da kırıntı bile yok sizde. Bu kadar yavaş bu kadar kötü bir hizmet olamaz. Taahhüt verdiğim ve aldığım güne kızıyorum her gün. Birde reklam yapmayın şöyle istasyon böyle çekim kuvveti diye.

Etiketler :

İnternet/3G Erişim İnternet/3G Hız Kapsama Alanı-Şebeke Mobil Modem Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mayıs
  15:10

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.04.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Nisan
  09:47

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş