Avea İnternet Hizmeti İçin Ekstra Para İstedi!

Hakan B. |

Avea'nın haftada 5 kez telefonuma mesajla yolladığı reklamını ve boy boy reklam verdiği 20 tl'ye 250 mb internet 250 sms 250 dakika kampanyasını satın aldım ancak tuhaf biçimde sms ve dakikaları kullanırken internet hizmetini kullanamıyordum. Müşteri hizmetlerini aradım ancak karşıma çıkan bayanın daha kampanyadan haberi yoktu,kendisine tarifede bizzat ben yaptım ve yaklaşık 7 dakika hatta bekletildikten sonra bana dönüş yaptı ve lira yüklemem gerektiğini belirtti.Şaka gibi bir cevaptı ve kendisine sadece 20 tl yükleyerek bu kampanyadan yararlanıldığını bunu kurumun kendisinin vaat ettiğini anlatsam da nafile.İnternet hizmetini kullanmam için extra para istediler.Konuyu mahkemeye taşıdım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme Kampanya/Promosyon Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mayıs
  13:33

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Mayıs
  12:23

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş