Avea İnternet Hızı Çok Düşük!

Uğur K. |

Ah Avea ah internet hızı konusundaki aldığınız 5 milyonuncu şikayet mesajı şerefine bana bir ödül verseniz keşke.Eminim ki yüz binlerce kez internet hızı konusunda şikayet aldınız ama yok bir adım bile yok. Bu ülkenin %99.9 milyarlarca dokuzunu kapsayan Avea değil mi yahu nasıl kapsama bu sadece aramamı? Alo alo diyecek kadar.

Konya Selçuklu'da yaşıyorum telefonum iPhone5C telefon hızıyla sizin internet hızınızın zerre alakası yok arkadaşlarla video izlemeye kalkıyoruz millet dalga geçer oldu adamın 5C'si var video izlemeye interneti yok diye. Yahu çok bir şey değil sadece 7 saniyelik bir video bile 3 dakikada açılıyor. Allah rızası için bir adım atın Konya/Selçuklu Yazır Beyhekim, Bosna, Hocacihan mahalleleri sorunlu.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mayıs
  14:06

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Nisan
  09:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş