Avea İnternet Hızı Çok Düşük!

Emrah A. |

Avea'da 8 gb sınırız 42 mb bit hızında internet paketi aldım. Cep telefonum neredeyse 2-3 mb hızında bağlanıyor. İnternet ortamında test ettiğimde 3 ,6 mb hıza ulaştı.42 mb nerde 3,6 mb bit nerede ?Cep telefonu modelim Galaxy S4 lütfen yardımcı olun.Avea'da 8 gb sınırız 42 mb bit hızında internet paketi aldım.

Cep telefonum neredeyse 2 3 mb hızında bağlanıyor. İnternet ortamında test ettiğimde 3 ,6 mb hıza ulaştı. 42 mb nerde 3,6 mb bit nerede? Cep telefonu modelim Galaxy S4.

Etiketler :

İnternet/3G Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Nisan
  16:32

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.04.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 07 Nisan
  09:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş