11 Şubat 2014

Avea İnternet Hızı Çok Düşük!

Çok uzun süredir Avea kullanıcısıyım. 1 yıldan fazla süredir Avea hattım üzerinden akıllı telefonla internete bağlanmaktayım. Ancak internet hızı çok yavaş ve bazen takılıp kalıyor. Daha önce kullandığım telefondan olduğunu düşündüğüm için telefonumu değiştirdim. İnternet önceki telefona göre daha da yavaşladı.

Ayrıca Avea çekim gücü çok zayıf. Çok merkezi bir yer olan iş yerimde çekim ya hiç yok ya da çok zayıf. Eğer bu sorunlar bireysel bir sorun değilse yani Avea genel olarak böyle ise söylesinler numaramı başka operatöre taşıyacağım.

Fatih 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 12.02.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Fatih17 Şubat 2014

    Müsait olmadığım bir zamanda aramışlar. Telefonumu açmayınca mesaj gelmiş. Aradık ulaşamadık diye. Bir daha da ulaşma çabası olmamış. Sorun çözme gayreti yok.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön