Avea Internet Hız Sorunu Tekrar Ve Tekrar!

Uğur T. |

Vodafone'dan Avea'ya geçtiğim 2. ayda internet hız sorunları yaşadım. Belki sosyal ınternet paketinin adil kullanımıyla ilgilidir dedim. Fakat TL yükledim ama sorunum düzelmedi. TL yüklü olduğunda bile internet hızım 0.9 kbs.Hem bu sosyal paket sadece Face'de paketten kullanıyordu benim bildiğim ama ben TL yükleyip tarayıcıyı kullanarak örneğin Youtube'a girdiğimde bile hız düşük. Bir an önce sorunumun düzelmesini istiyorum...

Etiketler :

İnternet/3G Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ağustos
  13:27

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Ağustos
  16:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş