Avea İnternet Güncelleme Sorunu!

Ömer K. |

Ben bu şirketten şikayetçiyim ne yapacağımı bilmiyorum.Ben Avea'nın hepsi bir tarifesine üye oldum ayda 20 TL'ye her yöne 500 dakika, 5000 sms ve sınırsız internet ve bana 115 TL fatura geldi. Aradım dakikaların hepsi duruyor, sms'te öyle, internet zaten sınırsız diyorlar.

İnterneti güncellemeden kullanmışım faturandan gitmiş diyorlar hat açılmış internet neden güncellenmek istiyor.Bana yardım edin hattı değiştirmek istiyorum ama bu seferde kullanmadığım bir aylık faturayı benden alacaklarını söylüyorlar.Resmen saf diyorlar bunun bir çaresi yok mu kafayı yemek üzereyim.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  15:52

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 01.07.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Haziran
  18:31

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.