Avea İnternet Faturası!

Orhan Y. |

İnternet hattımın faturasını otomatik ödeme talimatıyla öderken faturalar eksik kesildiğinden
dolayı 174 TL borç gelmektedir. Eksik kesilen faturalarımın olduğunu öğrenince önce bankaya gittim daha sonra da Avea'ya gidip borcumun ne kadar olduğunu sorup ödedim. Daha aradan 24 saat geçmeden bana önceki aylardan bir borcumun daha olduğunu ve ödemediğimden dolayı hattımın kapanıp gecikme faiziyle ve taahhüt bedeliyle beraber 174 TL borcum olduğunu söylediler.

Bu konuyla ilgili defalarca Avea iletişim merkezini aradım ama şikayet dilekçesi oluşturmaktan başka hiçbir şey yapmadılar. Hesabımda sıkıntı olduğunu söylediler ama hesabımdaki 3 farklı otomatik ödeme talimatı sorunsuz çalışmaktadır.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi Paket-Tarife İptal Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orhan Y.
  05 Eylül
  15:42

  avea benim sıkıntımı gidermek için hiçbir çözüm üretmemiştir. Mağdur ben olduğum halde beni suçlu göstererek hakkı olmayan bir parayı benden istemektedir. Ama bundan sonra hukuksal olarak mücadele edeceğim kesinlikle...

 • 02 Eylül
  15:56

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Eylül
  13:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş