Avea İnternet Erişimi Yok!

Mehmet B. |

Avea çok yavaş çalışıyor. Sık sık kesilmeler meydana geliyor. 8 gb kotalı kullanıyorum sayfalar zorla açılıyor. Ferrari gibi kota bitiyor nasıl bitiyor anlamış değilim. Kaç yıl oldu Avea alt yapı çalışması yapıyoruz deniliyor hala sorunu çözemediler zorla bağlanıyor. Kaplumbağa daha hızlı sanırım böyle internet görmedim.Bir çare bulsunlar 3 ay öncede sorunu çözeceğiz denildi. Aynı tas aynı hamam şu an komşumda aldığım internetle idare ediyorum. Bu güne kadar ödediğim paramı iade etsinler yada kapatsınlar kampanya geriye dönük işlem ücreti almadan olsun bitsin kapatsınlar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim İnternet/3G Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Haziran
  16:09

  Sayın Yetkili,
  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.06.2014 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet B.
  10 Haziran
  19:26

  umarım bu sorunu çözersiniz

 • 09 Haziran
  15:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş