Avea İnternet Erişimi Sağlanmıyor.

Ugur B. |

Malatya Merkez Hoca Ahmet Yesevi mahallesinde ikamet etmekteyim. Malatya genelinde ama özellikle de evimde internet erişimim çok yavaş. Bu aralar 3g hızından daha da aşağı olan ve telefonda E ibaresi ile belirtilen hiza düşüyor ve bir zaman sonra H iareli 3g hızına tekrar dönüyor.

Sürekli internet erişimi isteyen bazı oyunlarda ise oyun internet erişiminden dolayı dönüyor. Avea ile birlikte kullanmış olduğum telefonu servise de gönderdim ama telefonda herhangi bir problem yok. Bu konuyla ilgilenmenizi rica ederim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ekim
  15:26

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Ugur B.
  27 Ekim
  17:10

  Bugün Avea müşteri hizmetleri tarafından büyük ihtimalle internet erisimi ile ilgili şikayetim konusunda arandım. Fakat musait olamadigim için telefonu acamadim. başka bir tarih veya zaman diliminde sanırım bir daha aramayacaklar. çok ilgilisiniz gerçekten. Ilginize teşekkür ederim.

 • 24 Ekim
  15:21

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş