Avea İnternet Erişimi Çok Kötü.

Ahmet Servet O. |

Avea hattımı yıllardır kullanıyorum. Yaklaşık 1 yıl oldu telefon hattıma internet aldım ama İnterneti şehir merkezinde olduğum halde kullanamıyorum. İnternete bağlanmam için evde oda oda geziyorum. Evim Yalova Çiftlikköy mahallesindedir. Burada İnternet çekmeyecekse nerede çekecek? Bu sorunun düzeltilmesini Avea yetkililerinden istiyorum. İnterneti kullanamayacak isem ben ve ailem hatlarımızı kapatmak istiyoruz.

Etiketler :

İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Eylül
  18:39

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Eylül
  11:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş