Avea İnternet Çok Yavaş!

Dilvin E. |

15.10.2015 tarihinde yaptığım paket imin 3 GB Internet hakkını kullanamayacak sam ben size neden her ay 35 TL veriyorum. Bu kadar kalitesiz bir operatör daha yok. En yakın zamanda operatörümü değiştirip sizden kurtulacağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dilvin E.
  22 Ekim
  11:15

  Bana Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğime dair kısa mesaj gelmedi üstelik 1 defa ulaşılamamakla dosya kapanıyorsa bravo size sizin için memnuniyetin ne kadar önemsiz olduğunu bir kez daha algıladım ilgisizliğiniz için teşekkür ederim.

 • 21 Ekim
  14:20

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Ekim
  16:41

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş