Avea İnternet Çok Yavaş!

Burhan Ö. |

Ben işim gereği Bingöl il merkezinde ikamet etmekteyim. Avea'nın internetini kullanmaktayım. Avea'nın interneti çok yavaş internet yavaş olmadığı zaman da komple yok yani bağlantı yok. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım fakat her seferinde bana aynı ayarı yaptırdılar. Kendilerine aynı ayarı yaptığımı söylediğimde de kabaca cevap veriyorlar. Avea'nın interneti il merkezinin her bölgesinde de aynı. Tüm arkadaşlar da bu olaydan rahatsız kimse interneti kullanamıyor. İş faturaya da gelince kuruşu kuruşuna alıyorlar. Çözüm bekliyoruz. Eğer çözüm yoksa helal etmiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim İnternet/3G Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Mart
  15:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 25 Mart
  09:55

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş