Avea İnternet Çekmiyor.

Şaban A. |

Gümüşhane merkezde Avea internette çok kötü. Bunu kendileri de kabul ediyor, baz istasyonu sıkıntısı var diyorlar ama ne yatırım programına alıyorlar ne de caymama izin veriyorlar. Neymiş tarifenin yüzde 30'unu kullanmışım iyi de evimde çekiyor ama dışarıda birçok noktada çekmiyor. Avea kullanan hiç kimse memnun değil burada.

Etiketler :

İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ekim
  11:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Şaban A.
  25 Ekim
  20:10

  İncelemeniz gerek yok. Zaten sıkıntıyı kabul ediyorsunuz. 10 yıldır Avea kullanıyorum ama anladım ki sizin iÇin Müşteri memnuniyeti önemli değilmiş. Etrafındaki birçok insan sizin bu düşünceniz yüzünden hattını taşıyor. Sürem bitsin ben de taşıyacağım

 • 22 Ekim
  10:31

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş