Avea İnternet Çekmiyor.

Figen S. |

Sayfanızı inceleyince bir tek kendimin mağdur olmadığını gördüm. Avea gibi büyük kurumsal bir şirketin hala böyle problemleri çözememesi düşündürücü. Ankara Kardelen Mah. Oturuyorum. Ben bu sorunumu 1 sene önce fark ettim ama telefonumda bir sıkıntı olduğunu düşünerek firmayı aramadım. 6 ay önce ve bundan sonra yaptığım aylık her görüşmede ''çalışmalarımız devam ediyor '' cümlesi beni yeterince rahatsız etmeye başladı.

Üstelik bu firmaya başka bir firmadan geldik. Mağdurum. Stres içinde bir kopup bir bağlandığım internetten faydalanamadığım gibi birde her ay fatura ödüyorum.

Arayıpta çalışmalarımız devam ediyor demesinler bana. Bıktım artık bu çalışmalardan. Çözüm bekliyorum.

Etiketler :

İnternet/3G Erişim Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mayıs
  16:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Figen S.
  06 Mayıs
  15:00

  Bana sakın çalışmalar devam ediyor demeyin. Farklı ve olumlu bir cevabınız varsa arayın lütfen.

 • 06 Mayıs
  11:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş