Avea İnternet Çekim Sorunu!

Feyyaz Ç. |

Yıllardır Avea abonesiyim. Öğrencilik yıllarından beri Avea kullandım. Ancak son birkaç aydır internet sorunu yaşıyorum. Konuşmalarım kesiliyor. Ya da arama yı ilk seferde yapmıyor. Düşüncem, ben Avea dan cihaz kampanyasına katıldığım için nasıl olsa sözleşmesi var başka bir operatöre geçemez diye arka planda benim numaram ikinci sınıf olarak kayıtlı olduğunu düşünüyorum. Sayın yetkili, lütfen vermeniz gereken hizmeti verin ve benim farklı bir operatöre geçmeme neden olmayın.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Temmuz
  10:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 27 Haziran
  14:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş