Avea İnternet Çekim Gücü İyi Değil!

Gamze O. |

Avea'nın çekim gücü konuşuluyor. Reklamları yayınlanıyor. Yaklaşık bir yıldır yaşadığım sorunda tek bir düzelme yok. Telefon çekmiyor dediğimde bölge incelemeye alınıyor ama tatmin edici bir geri dönüş yok. Maslak'ta aynı Avcılar'da aynı Küçük Çekmece'de aynı Kağıthane ve Şişli'de aynı. İnternete herkes kısa zamanda bağlanırken Avea'da yok saatlerce bekliyorsunuz. Yetmezmiş gibi hattınızda sorun vardır deniliyor. Mikro chip hatta geçiyoruz ama hala aynı bir düzelme yok.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  16:39

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Gamze O.
  28 Ağustos
  12:37

  öncelikle ilginiz için teşekkür ederim ancak tarafıma bilgi iletmeniz problemi gidermedi. telefonu kullanamadıktan sonra incelemenin bir önemi yok.

  şu anda yatırım planlarınız şikayet bölgesi yokmuş yani kısaca bahçeköyde avea kullanmayın.

 • 21 Ağustos
  12:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş