Avea İnternet Bankacılığı İçin Alınan Güvenlik Şifre Ücreti 70 Krş.

Yaşam V. |

Avea'nın kamu mega tarifesini kullanmaktayım.Bu tarifede 1000 sms'e sahip olmama rağmen bankanın internet sitesine giriş için gelen güvenlik sms'ine 70 krş ödemeyi doğru bulmuyorum. Kaldı ki tarifenin hiç bir detayında böylesi bir tutardan bahsedilmemektedir. Bu durum için 500'ü arayıp K. hanımla görüşüp şikayetimi belirttim böylesi bir durum şikayet olamazmış deyip beni bankam ile görüşmem konusunda başından savmıştır. Parayı alan sen düdüğü çalan sen ben bankama ne diyeceğim? Bu sorun çözülmezse hiç bir internet bankacısının bu operatörü kullanmaması konusunda uyarmak istiyorum. izahat istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme SMS Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yaşam V.
  17 Ağustos
  13:39

  Sallamaktan başka birşey yapmıyorlar

 • Yaşam V.
  13 Ağustos
  00:22

  E mail adresime mümkünse detaylı faturamı yollayabilirseniz sevirim.

 • Yaşam V.
  11 Ağustos
  20:05

  Sorunumuz cozulmemis olup banka ile gorusmem konusunda bildirimde bulunulmustur.Bankam bu tutarın kendilerince alınmadığını tekrar belirtmistir.Sorunu cozmek adina bankam dilekçe ve banka aracılığı ile alinan ücreti gosterir faturanin gonderilmesini istemişlerdir. Boylesi bir tutarin 2 operatorden alinmadigini alinmasininda arastirilmaya değer bir konu oldugunu dudunmuslerdir.Bankam ing bank i bu ilgili tavrindan dolayi kutlar avea yi birkez daha salladigindan oturu kiniyorum.

 • 11 Ağustos
  14:31

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Ağustos
  11:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş