Avea İnternet Bağlantısı Sorunlu!

Ertan B. |

"Aycell" kurulduğu tarihten bu yana bir "Avea" kullanıcısıyım. Bütün internet ayarlarım düzgün bir şekilde ayarlıdır. Ancak, internette gezinirken sürekli bağlantı kopmaları ve ağ hataları alıyorum. Bu durum tek bir yere mahsus değil; test ettim, Türkiye'nin her bölgesinde aynı.

Müşteri hizmetlerine defalarca sorunumu ilettim. Her defasında zaten ayarlı olan APN ayarlarını tekrar girmemi istiyorlar.

Sim kartımı yeniledim, telefon değiştirdim olmadı. Anladım ki bu durum Avea'nın altyapısıyla ilgili bir durum. Tüm baz istasyonlarınızı değiştirmediğiniz sürece istediğiniz kadar APN değiştirin, sorun devam edecektir.

13 yıl sonra başka hatta geçmeye karar verdim. Lütfen konuyla ilgili beni aramayın.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ertan B.
  11 Mayıs
  22:55

  Sorunun tek çözümü, AVEA\'nın tüm baz istasyonlarını asgari TURKCELL\'in kalite standartlarında olan baz istasyonlarıyla değiştirmesiyle çözülecektir.

 • 11 Mayıs
  15:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Mayıs
  13:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş