Avea İnternet Bağlantısı Çok Yavaş!

Yavuz Ö. |

Avea hat kullanıyorum. Yaklaşık bir aydan beri hattım da tanımlı 4 gb internet paketim olmasına rağmen internet hizmetinden yararlanamıyorum. Aşırı yavaş ne videoları açıyor ne sosyal ağlardan bildirimlerim geliyor. Müşteri hizmetlerine defalarca bildirmeme rağmen en küçük bir değişiklik yok.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Hız

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Aralık
  10:38

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.12.2013 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Aralık
  11:01

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş