Avea İnternet Bağlantım Çok Yavaş!

Ali Y. |

Avea faturalı yok yok abonesiyim, 1gb sınırsız paketi aldım ve 1gb sonrasında hızımın 96 kilobayt düşeceği söylendi, buraya kadar herşey iyi güzel de olay bundan sonra başlıyor. Ben galaxy s3 kullanıyorum ve 3g abonesiyim fakat 1gb den sonra hızım 5-10 kilobayttan yukarı çıkmadı bu nasıl iştir, hadi 96 kilobaytı geçtik bari 50-60 kilobaytı görseydim ya.

Etiketler :

İnternet/3G Hız

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mart
  20:59

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.02.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Şubat
  10:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş