Avea İnsanları Yanıltıyor!

Necla A. |

Başka bir operatörden Avea kampanyalarını duyunca Avea'ya geçiş yaptım ve cihaz kampanyasından faydalanmak için Avea'ya başvurdum 3 ay ödemelerimi kredi kartından otomatik ödeme yaptığım halde müşteri temsilcilerini aradığımda cihaz alabileceğimizi dedikleri halde Avea bayisine başvurumda da cihaz hakkınız olduğunu ve alabileceğimizi söyledikleri halde sistemlerde görülmediğimizi söyledi. Avea merkezi arayıp insan kaynaklarına bile şikayette bulunduğum halde 1 aydır hiçbir netice alamadım. Yok aktivasyon kodu yapılacak yok inceleme yapılıyor diye insanları oyalıyorlar ve kandırıyorlar çok pişman oldum, operatörümü değiştirdim diye.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ekim
  14:01

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Ekim
  13:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş