Avea İnfo Servis ve Yüksek Fiyat!

Mustafa Ç. |

20 Ekim de İnfo Servis'e yanlışlıkla girilmiş olup şahsıma bu mesaj ücretlidir uyarısı gelmeden mesaj gönderilmiş ve ücret olarak mesajda 2.4 TL yazmaktadır. Ayrıca kullanıcıyı uyarmadan mesaj yolla ve bu mesajdan 2.4 TL para iste. Bu haksız kazanç.

Denemek için tekrar girdim aynı mesaj için 2.4 TL daha para aldı. 2 aynı mesaj için 4.8 TL para alındı. Müşteri hizmetlerini 21.10.2015 tarihinde aradım. İnfo Servis'i kapatmak ve mesajlar için bir uyarı yapılmadığı için alınan ücretin geri ödenmesi için şikayette bulunacağım dedim. Müşteri hizmetleri kendiniz girer misiniz, bir şikayet oluşturamayız diyor.

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ekim
  15:27

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa Ç.
  22 Ekim
  16:40

  Avea Beni aradı ve hatasını kabul edip 5 TL civarı parayı telefonuma geri yükledi. Ama Kontorum gelir gelmez tekrar silindi. Ne olduğunu bir türlü anlamadım: (
  Bu olaylar Avea ya karşı güvenimi sarstı. En kısa zamanda hattımı farklı bir GSM şirketine taşıyacağım.

 • 21 Ekim
  14:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş