Avea İndirimli Tarifem %50 Arttı!

Samet A. |

Bu bir blöf ya da farklı bir durum değil ama yinede üzücü.

2008'den beri Avea kullanan bir müşteri olarak faturalı tarifem indirimsiz hale geldi. Müşteri temsilcisine durumu izah ettim, farklı bir durum olur mu diyerekten en azından yine devam etmekli amaçlı, hiç bir şey olmaz kullanmaya devam edersen et der gibi ilgisiz, sorun çözüme odaksız davranışlar sergiledi. Hattımı başka operatöre taşırım dedim, Avea'nın mı umrunda beş yıllık müşterisi.

Hani yapmak zorunda mı denilecek, evet değil. Ama müşteri ilişkileri bu mu bence değil.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ağustos
  17:43

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.06.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa sms gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Haziran
  15:21

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş