Avea In Touch Cep Telefonu Arızası.

Turan D. |

Avea'dan telefon hattım üzerinden aldığım kendi ürünü olan Avea İn Touch ürünü sürekli arıza yapmakta tam 3 kere teknik servise gitti. En son olarak cihazın değiştirildiği iletildi fakat sorunlar hala düzelmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda dinlemekte olan arkadaş sürekli iade olmaz iade olmaz diye tekrar ediyor.

Telefonu doğru düzgün kullanamıyoruz arama geldiğinde ekran simsiyah olup cevap veremiyorsun kendi kendine rehberden birilerini arıyor. Bu kadar sorunlu bir telefon olamaz.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ağustos
  16:17

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.08.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Ağustos
  17:00

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş