Avea İn Touch 4 Uygulama Sorunu!

Tolga E. |

Avea'dan 2 cihaz aldım biri note 3 biri Avea in touch 4 benim Avea in touch 4 cihazı alan bütün arkadaşlarım müzik Tivibu gibi uygulamalardan yararlanabiliyor ben yararlanamıyorum. Sebebi 2. cihaz aldığım için size daha çok para kazandırdığım için mi ben yararlanamıyorum? Her ay 150 160 lira para ödüyorum ama yinede yararlanamıyorum böyle saçmalık görmedim lütfen çözülsün bu sorunum.

Etiketler :

Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Nisan
  14:08

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Tolga E.
  06 Nisan
  11:59

  Dönüşünüzü beklemekteyim müşteri hizmetleriniz sorunumu çözmüyor ne numaramı aldınız ne bir bilgi nasıl inceliyeceksiniz çok merak ediyorum.

 • 06 Nisan
  11:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş