Avea İn Touch 4 Cep Telefonu Dokunmatik Ekran!

Kazim O. |

Cep telefonumun ekranı bilmediğim bir nedenden dolayı kırıldı. Ön cebimde taşıyordum. Elime aldığım zaman gelişigüzel işlem yaptığını gördüm. Biraz inceleyince ekranının çatladığını fark ettim. Servis 300 liranın üzerinde bir bedel istiyor. Avea ise sorumluluk almıyor. Ekran değişiminin bedelsiz yapılmasını ya da üründe üretimden kaynaklanan bir ayıplı durum var ise geri çağırılarak bedelinin tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Eylül
  16:32

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.09.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Eylül
  09:47

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş