Avea İn Touch 4 64 Bit Sorunu Hakkında!

Alper Ege G. |

Avea'nın Facebook sayfasında in touch 4 cihazına 64 bit işletim sisteminin aktifleşmesi için android 5.0 güncellemesi gelecek mi? Diye sorulduğun da çalışmalarımız devam etmektedir denmekte. Neredeyse 1 sene oldu herhangi bir icraat yok. Ve müşteri hizmetlerini aradığım da biz bir şey yapamayız 0216 458 9797 no.lu teknik servisi arayın dediler. Bozuk Cihazların durumu hakkında bilgi alındığını söyledi. ZTE firmasına sorduğum da güncelleme işlemi Avea'nın onayına bağlıdır denildi. Ve telefonun kullananların çoğu internet ortamından imza toplamaktadır. Kötü telefonlara bile güncelleme gelirken bu telefona özelliğinin aktifleşmesi için güncelleme gelmesi gerekmektedir.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alper Ege G.
  22 Ekim
  16:28

  İyi günler yaklaşık bir hafta önce yaptığım şikayet sonucunda Avenın pazarladığı ZTE menteşeli İn Touch 4 e Kasım ayında android 5 (lolipop) güncelleme geleceği söylendi. Ama birkaç kişinin daha güncelleme gelecek mi? Sorusuna hangi ayda geleceği bile söylenmemiş. Siz kimi kandırıyorsunuz? Çok büyük tutarsızlık var. Ve kasım ayında güncelleme gelmezse ben dahil bir çok kişi ilgili yerlere başvuracak. Kasım da gelecekse diğerlerine neden kasım ayı denmedi.
  İyi çalışmalar

 • 15 Ekim
  13:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Ekim
  10:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş