16 Mayıs 2014

Avea İn Touch 2 Telefonumun Arızası Devam Ediyor.

Avea bayii, kozyatağı Carrefour SA'dan kampanya ile 02.10.13'de aldığım telefon 3. ayda bayiye telefonun rehberinde karışıklık olduğu ve numara başka isim başka olarak görüldüğünü söylediğimde bayideki arkadaşlar bu serilerde sorunların olduğunu, servise yollayacaklarını söylediler ve aldılar.

Takribi 2 ay sonra telefon geldi sim kartı takıp adresler tanıtıldıktan sonra tekrar aynı hataları verdi. Aldığım bayiye tekrar gittim durumu anlattım ve iadesini istedim ( Bu arada Avea müşteri hizmetleri de aradım bu gibi işlemlerde onları ilgilendirmediğini söylediler. Direk bayisi muhataptır dediler.) Bayi servise yollayacağını söyledi. Ben iade istedim 4 sefer aynı sorun olursa dediler. 2 sefer gitti bekliyorum.

Fuat 232 Okunma

Cevaplar

 • Fuat13 Haziran 2014

  sorunum devam ediyor hala çözümlenmiş değil. avea in touch markasını kaldırın ve mağzalarınızda satmayın daha markanızın arkasında durmasını bilmiyorsunuz. herkes bir kere alda hesabı yapıyorsunuz ama yanılıyorsunuz. taahhütüm bitsin 3 hattım, onlarla birlikte kaçacaaaağğğım. yanımda kaç dostumu getirebilirsem o kadar huzur bulacağım.

 • Fuat20 Mayıs 2014

  avea dan aldığım telefon, başka insanlarla eşimi kavga edecek durumlara getirdi, adres defterinde yazan arkadaşını arıyor başka yabancı biri çıkıyor tanımadığı insanlarla karşılaşıyor tamamiyle tlf adresi karışmış durumda ve avea-işbirlikcileri direnmeye devam ediyor. tahüttüm bitsin hemen çıkacağım olmadı parayı yakıp çıkacağım.

 • Fuat20 Mayıs 2014

  avea zannediyorum robot cevap koymuş, şikayetiniz teknik servise iletilecek yapabileceğimiz başka bir şey yok, tarzı yaklaşım sonuç yok. aldığım ürün avea bayiinden, ürün, markası avea, sonuç ben bilmem onlar çözsün muhattap yok. yazık

 • Fuat20 Mayıs 2014

  avea aradı, şikayetinizi teknik firmaya ileteceğiz, yapabileceğimiz başka bir şey yok dediler,bayilerinden aldığım ürün avea markalı nasıl ilgilenmezler anlamıyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Mayıs 2014

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön