Avea İmüneccim Aboneliği ve Gelen Çok Yüksek Fatura!

Enes Y. |

15.05.2015'de İmuneccim firmasından 18.05.2015'de aboneliğimin otomatik yenileneceğine dair SMS aldım. İsmini hiç duymadığım, hiçbir şekilde abone olmadığım ve bahse konu servisten hiçbir hizmet almadığım firmanın hiçbir bilgilendirmede bulunmadan abone yaptığını öğrendim. Akabinde 23 Mart-23 Nisan dönemine ait Avea faturamda 70 TL imuneccim aboneliğine ilişkin bir ücret kesildiğini, mayıs ayı dönemine ait dönem içi hareketlerde de aynı firmaya ait abonelik ücretinin yansıdığı görülmekte. Araştırma sonrasında bu firma, bazı sitelere reklam vererek ve bağlantı üzerinden otomatik okudum onaylıyorum direk seçili olarak habersizce abone yapıyormuş. Haksız yere alınan bedelin iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Mayıs
  15:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.05.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Mayıs
  10:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş