Avea İmei Kaydını Yapamadı!

Ebru E. |

İmei kaydı için gerekli evrakları tamamladıktan sonra Eskişehir'de Engiz DTM iletişime verdim fakat telefonuma gelen mesaj sonucu kaydın olmadığını öğrendim. Tekrar gittim 1 hafta boyunca oyaladılar. 24 saat içinde halledilecek diye evraklar yok, hiç bir başvuru yok BTK'ya ve telefonum kapandı. Hala dikkate almadan önemsemeden yapılan konuşmalar ve ilgisiz davranan bir bayiniz hakkında gerekli incelemeleri yapmanızı talep ediyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  15:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ebru E.
  18 Aralık
  12:54

  Magduriyetimizi gidermeniz icin ne kadar daha bekleyecegiz? Nezaketen bari bi donus yapin kac zaman oldu

 • 17 Aralık
  11:55

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş