Mehtap K. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler Avea. Şikayetimizin üzerinden 24 saat geçmeden olumlu şekilde sonuçlandırdiginiz ve ilginiz için.

Avea İlk Günden Boyumuzun Ölçüsünü Aldık.

Mehtap K. |

Bugün eşimin hattını Avea'nın 17 liralık tarifesi olan her yöne 500 dakika, 1000 sms ve 1 gb tarifesine taşıdık ve hemen de 20 lira yükledik. Fakat 3 saat geçmesine rağmen liralar bir türlü gelmedi.

En son müşteri hizmetlerini arayıp konuyla ilgili bilgi almak istediğimizde ise bize liranın yüklendiğini fakat internete giriş yapıldığı için tüm liraların bittiğini söyledi. Fakat biz hiçbir şekilde internete giriş falan yapmadık. Bugün Avea'ya yeni geçtik sözde ama ilk günden de insana böyle yapılmaz ki. Üzerimizden edindiğin haksız kazancı lütfen iade et Avea.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehtap K.
  03 Mayıs
  01:21

  Teşekkürler Avea. Şikayetimizin üzerinden 24 saat geçmeden olumlu şekilde sonuçlandırdiginiz ve ilginiz için.

 • 02 Mayıs
  14:48

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Mayıs
  12:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş