Avea İlgisizlik Had Safhada!

Ali İ A. |

Yurt dışından 2013 yılının 3.aylarında gelen telefonumuzun İzmir Avea bayisinden açılım işlemlerini yaptırdık, aylar sonra telefon kayıt dışı diye kapatıldı. Avea'yı defalarca aradım çare olmadı 2 defa Nişantaşı'ndaki merkezlerine gittim. Sorum şu idi telefon kayıt dışı ise bu telefonu görüşmeye niye kapatmadınız?

Defalarca yaptığım konuşmaların incelenerek geri dönülmesini istedim ve telefon görüşmeye kapandığı için yine Avea bayisinden aldığım telefonu, telefon açılımı tekrar onaylanınca geri almalarını istedim ama ses ve görüntü yok.

Maalesef ülkemizin büyük görünen firmaları müşterilerini mağdur ediyor ve haklı olduğunuz durumlarda ruh halinizin bozulmasına sebep oluyor.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali İ A.
  06 Mart
  01:36

  avea müş hizmetlerini 6 mart saat 0128 de aradım cevap imei kaydınız yapılmış btk danda öğrenebilirsiniz deniyor ben yazımı Türkçe yazdım,ana dilim ve dilimiz Türkçe olduğundan ama avea bana hangi dilde yazarsam sorularımı anlayacaklarını iletirlerse o dilde yazmak isterim yada meee ve mooo diye cevap vermemi istiyorlarsa daha ne diyeyim maalesef soru anlaşılır cevap aldığınızda tek yapabileceğiniz meeeeeeee demek karşı taraf mutlu olsun bana sorularıma yazılı cevap verme nezaketini bile gösteremiyorsunuz btk yıda şikayet ettim

 • Ali İ A.
  06 Mart
  01:21

  bu yazımı dikkate aldıklarına göre zahmet edip yazılı olarak bana cevap verirmisiniz.soru avea bayisinden açtırılmış olan telefon sistemde kapatılıyor neden 9 ay sonra ? evraklarımız olmasa ne yapacaktık ? bu konuda ki biriminize ulaşmak için Nişantaşı müdürlüğünüze gelmeden neden işlem yapılmıyor?neden niçin insan yerine konulup telefonda ilk aradığımızda cevap verilmiyor,bunu yazarken halen 3 telefon aboneliğim olan biriyim

 • 04 Mart
  16:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.03.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Mart
  10:59

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş