Avea İlgisizlik!

Ali A. |

09.04.2015 günü Diyarbakır ili kulp ilçesi Aygün köyü ve civarında çekim sağlayan baz istasyonu direğinin yıkılması sonucu şebeke komple gitmiştir, o tarihten bu güne kadar müşteri hizmetlerine defalarca arıza kaydı bırakmamıza rağmen baz istasyonuyla ilgili olarak bölgeye tamir için tek bir yetkili bile gelmemiştir. Soruyorum size Avea şirketi yıkılan bir tek baz istasyonunu tamir edebilecek kadar yetersiz bir şirket midir?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mayıs
  09:23

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Mayıs
  12:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş