Avea İlgisizce Hat Açması!

Ramazan K. |

Yukarıda belirttiğim numaralardan bazıları benim bilgim olmadan açılıp kapatılmış ve operatör değişmiş. Ben bu durumu öğrenmem şu anda kullanmış olduğum operatörüm Avea hattımı faturasız halde kullanırken faturalı hale getirmek için başvurduğum 31.03.2013 tarihinde Avea iletişim merkezinden öğrendim.

Bu durum karşısında Avea müşteri hizmetlerini arayarak konu hakkında bilgi teyid aldım..Benden bu durum karşısında üzerime bulunan hatların sözleşmelerinin nüshalarını talep edebileceğimi belirttiler müşteri hizmetleri ve faks yoluyla tarafıma yönlendirilmesini isteyerek başvuruda bulundum.Fakat hala bana dönüş yapılmadı 12 gün geçti hala haber yok!!!

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan K.
  04 Aralık
  00:59

  kurumun bana dönüş bile yapmaması kurumun ilgisizliğini gösterir.

 • 03 Haziran
  11:18

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Nisan
  14:58

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş