Avea İlgisiz Kaldı!

Funda D. |

Afyon'daki bir Avea bayiinden 03. 10. 2014 tarihinde bir iPhone 4S telefon satın aldım. Telefonun sol alt köşesinde bir ışık var. Telefonun düşmüş ya da darbe almış olduğunu düşünerek bir kaç defa telefon aldığım bayiye gittim ama bana tuş ışığının yansıdığını söylediler, bende arkadaşımında aynı telefonu kullandığını onun telefonun da böyle bir ışık olmadığını söyledim, bana telefonların versiyon versiyon olduğu bu versiyonunda böyle olduğu söylendi, bunun doğruluğunu bilmediğim için kabul etmek durumunda kaldım. Benim muhatabım onlar ilgilenmesi gerekende onlar ama ilgilenilmedi, bu şikayetimle ilgilenirseniz sevinirim.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ekim
  13:57

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.10.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Ekim
  10:45

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş