Avea İlgisiz Davranıyor.

Hüseyin Y. |

23 temmuz tarihinde yanlışlıkla Avea numarasına Garanti Bankası'ndan 30 TL yükledim. hatayı anladıktan sonra Avea müşteri temsilciliğini aradım bana ilgili temsilci faks çekmemi söyledi. bende dediğini numaraya 24 temmuz saat 08:22 de faks çektim. tekrar aradığımda evrakın işleme 24 saat içinde alındığını belirtiler. aradan 24 saat geçtikten sonra tekrar aradığımda evrakın gelmediğini söylediler. tekrar faks çekmemi söylediler ve tekrar faks çektim fakat yine gelmediğini faks çektiğim yerde problem olabileceğini söylediler. daha sonra tekrar aradım bu sefer işlemin hızlı olması için e-mail adreslerini istedim. bu sefer e-mail adreslerine gönderdim fakat yine evrakın gelmediğini söylediler.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Temmuz
  14:05

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Temmuz
  10:56

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş