Serap Y. Teşekkür Mesajı

Eskişehir Arifiye mahallesi No. 6 daki Üler iletişim bayinize sonsuz teşekkür eder 10 gündür yaşadığım sorunu 3 dakikada çözen nilüfer hanıma ilgi ve alakasından ötürü tebrik ederim.

Avea İlgisiz Bayiler.

Serap Y. |

Telefonumu kaybedip faturalı hattımı iptal ettirmek için başvuru yaptığım bütün Eskişehir'deki şubelerinizden olumsuz cevap aldım. Bir haftadır sistemin olmadığı yapabilecekleri bir şey olmadığı cevabını alıyorum. Ben mecburmuyum faturamı gecikme faizli ödemeye her defasında aynı cevap sistem yok sistem yok .

Sistemi olmayan bir şirket nasıl hizmet veriyor yazık yeni hattımıda Avea almıştım ama sistemin geldiği gün derhal iptal edeceğim geçeceğim müşteri hizmetleri ayrı yönlendiriyor bayiler başka yönlendiriyor. Müşterinize gerçek hizmeti ne zaman nereden vereceksiniz, karar verin.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Personel Eksik Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Nisan
  10:06

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Serap Y.
  14 Nisan
  13:11

  Eskişehir Arifiye mahallesi No. 6 daki Üler iletişim bayinize sonsuz teşekkür eder 10 gündür yaşadığım sorunu 3 dakikada çözen nilüfer hanıma ilgi ve alakasından ötürü tebrik ederim.

 • 13 Nisan
  09:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş