Avea İlgilenmiyor!

Erkan D. |

Avea hattım 22.10.2014 tarihinde hiçbir şekilde başvurum ve imzam olmadan her ne şekilde olduysa T** hattına taşındı. Taşınma işleminden önce T** taşıma işlemin başarıyla gerçekleşti diye mesaj gönderdi. Bende Avea Müşteri Hizmetlerini aradım onlarda öyle bir şey olsa sistemde görünür öyle bir şey yok diye söylendi ama hattım taşındı.

Bu sefer Avea'yı aradığımda bizim yapabileceğimiz bir şey yok denildi. Sayın yetkili lütfen yardımcı olun eğer olunmazsa diğer Avea hattımı da Avea'dan taşımak zorunda kalacağım. Sonuçta Turkcell sizin hattınızı aldı benden. Ama hiçbir şekilde ilgilenilmiyor maalesef.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ekim
  11:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Ekim
  10:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş